Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
【Tiger Prášok】 Vnútorné stĺpce hliníka opláštenie Panel povrchovej úpravy Dec 13, 2017

Vnútorné dekorácie hliníkové panelové výrobky, vrátane stĺpcov hliníkové obloženie panel, nástenné hliníkové panel, hliníkové strop, atď, povrchová úprava sa všeobecne používa pre práškové lakovanie, je estetika, trvanlivosť. Medzinárodne uznávaným najlepším práškovým povlakom je prášok Spojených štátov Tiger, jeho výkonnosť, životnosť je lepšia ako akákoľvek všeobecná prášková vrstva na trhu.


Column Aluminum Cladding Panel

 

My Bahe je v Spojených štátoch Tiger prášok značky určené výrobcov sprejov, profesionálne poskytujú vysoko kvalitné práškové povrchové hliníkové panelové výrobky pre high-end interiérové ​​architektonické. Dongguan zlaté žlté listy spoločnosť vybrané Bahe biely tiger prášok povrchovej úpravy pre stĺp hliníka obloženie panelu. stenový hliníkový panel a ďalšie výrobky, zvyšuje stupeň celkovej efektívnosti povrchu interiéru. A nebojte sa, že panely budú obrátené farbami chemickým pôsobením s kyslíkom


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , ako stavebné materiály hliníkové panel Výrobcovia, a ako Spojené štáty americké Tiger prášok Číny región jeden z mála určených výrobcov sprejov, je oddaný zákazníkom prispôsobené vysoko kvalitný hliníkový panel a ďalšie vnútorné hliníkové panelové výrobky, aby si zákazníci môžu naozaj kúpiť oddych sebaistý!