Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
Hlavné faktory, ktoré určujú kvalitu a cenu hliníková doska doska Sep 11, 2017

Hliníkových materiálov pre strop sú zliatiny hliníka, nemôže existovať žiadne čistého hliníka. Ale pretože rôzne zliatiny obsah spôsobené mechanické vlastnosti zliatiny hliníka je iný, aktuálne domáce použitie kiahne materiálov pre hliníkové zliatiny je rozdelená do piatich stupňov:

Prvý stupeň: hliník-horčíkovej zliatiny, obsahuje aj časti mangánu, najväčšou výhodou materiálu je dobré antioxidačnú kapacitu, a pretože obsah mangánu, tak majú pevnosť a tuhosť, je ideálnym materiálom robiť kiahne. Číny Southwest hliník rastlín hliníkové spracovanie výkon najstabilnejšie.

Druhý stupeň: zliatiny hliníka a mangánu, značnú pevnosť a tuhosť mierne lepšie než hliník-horčíkovej zliatiny. Ale antioxidačnej kapacity je mierne nižšia ako hliník-horčíkovej zliatiny. Ako obe strany vykonávajú ochranného liečenia, v podstate vyriešiť jeho antioxidačné kapacity nie je tak dobré, ako nedostatky hliníka a horčíkovej zliatiny, domáce Ruimin hliníkové spracovanie výkon najstabilnejšie.

Tretí stupeň: zliatiny hliníka, zliatiny mangánu, horčíka obsah menej. Takže jeho pevnosť a tuhosť sú podstatne nižšie než hliník-horčíkovej zliatiny a zliatiny hliníka a mangánu (ale jeho cena je drahé). Kvôli jeho mäkké, ľahko spracovávať tak dlho, ako hrúbkou určité základné splniť najzákladnejšie rovinnosti