Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
Schodiskové zábradlia dierované hliníkové panely práce Jan 27, 2018

1.jpg

Peking-založené štúdio Arch má zrekonštruované tento dom v MČ Dongcheng pridaním dierované oceľové schodisko, určené na lezenie top pocit akoby"do neba".

2.jpg

"Súčasťou stropné dosky pôvodnej budovy boli odrezané, prostredníctvom ktorého boli schody premenil Svetelný lúč, ktorý dostane cez všetky interiérové podlahy," povedal architekti. "Prirodzené svetlo dosahuje až do suterénu cez strešné okno a prináša uzavretý vnútorný priestor pre život."

 3.jpg

Postavená z oceľových schodov a perforované madiel, ústredné schodisko je navrhnutý tak, aby kontrast s existujúcimi šedá tehlovou fasádou.

 4.jpg

"Pri chôdzi na schodoch, ľudia môžu cítiť ako chôdza v nebi," povedal architekti. "Holé tehlovej steny na zadnej strane schodov je uchovávané a nastriekať bielou farbou na vytvorenie mikro-porovnanie nové a staré."

 5.jpg

Arch Studio vybrala biele ako základných farieb v celom zvyšku majetku a použité drevené "mriežky" do oblasti z rôznych oblastí.

 6.jpg

"Biela farba prináša priestor späť do pôvodného stavu čistým a abstraktné" povedal architekti. "Vytvára pocit tečúcej priestoru s využitím zmena svetla a vonkajší výhľad."

 7.jpg

"Mriežky sú rozptýlené v každom poschodí a vytvoriť rôzne správanie priestory pre čaj piť, pohostinnosť a čítanie," oni pokračovali. "Zavedenie sietí filtre zrak, osvetlením a výhľadom, cez ktoré umožňujú interiér získať zbaviť rušenia a vychutnať pokoj a kľud."

 8.jpg

Suteréne obsahuje kanceláriu, obytné priestory sú na prízemí a dve spálne, možno nájsť na najvyššej úrovni. Toalety sa nachádzajú na oboch horných

 9.jpg

Nedávno Arch Studio pridané výklopné steny do Pekingu art gallery a nainštalovaný zakrivené sklenené steny, ktoré uzavrite zasadený bambus nádvorí v čajovni nachádza v jednej zo starovekých štvrtí mesta.

10.jpg