Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
Nanchang Xili centrum moderné kancelárske budovy Aug 20, 2018


xili-centre-architecture.jpg


Nanchang xili centrum, sa nachádza na stredovej osi riverside CBD jadrom chaoyang city, je vedľa ganjiang rieka na západe čelí honggu beach center world mrakodrap veža cez rieku, a vedľa chaoyang most, ktorý sa nachádza na " Most tower"most, mestské za predstavujúce binjiang obchodnej štvrti a vytvorenie brány dominanta chaoyang nové mesto s. Ako dominanty, zdedí mestskom kontexte nanchang a vedie budúcnosť nanchang.


xili-centre-business-building.jpg


Medzník architektúry, ako medzník priestoru uzla a vizuálne magnetom mesta, by mali byť pokorný a dostatočne priateľské mesto a okolité prostredie, a integrovať s mestom organicky a žiť v harmónii pri obsluhovaní excelentnosti. Stojaci na brehu rieky ganjiang, komerčné dominanty nanchang--nanchang xinli center, tianhua celý proces design, predstavuje estetickú hodnotu vynikajúci dizajn a orientálnej múdrosti a prezentuje vzhľad a funkcie medzník a kontext, architektúry a city, forma a funkcia.


xili-centre-aluminum-veneer-canopy.jpg


Nanchang xili center veža priamo pristátie, sukňa priestor. Konštrukcia spodnej stavby berie do úvahy celkové rozloženie a výšky budovy. Trojrozmerný zakrivené lejakom peng úmerné veža objem 200m, zahŕňajúce viac ako 80m, 13m v najvyššom bode a 6m, najnižší bod, vyzerá ako vlajúcej stuha od Zeme a je veľmi dynamický, ozvena rising veže a Vytvorenie dynamického dno priestoru.


xili-centre-aluminum-cladding-ceiling-system.jpg


Na dosiahnutie účinku jedného Kolonáda, štrukturálne návrhár používané dve malé oceľové stĺpy tvoria účinok jedného stĺpca. Podľa rozstupy optimálne efekt, boli prijaté 6 skupín stĺpec plánu. Na dosiahnutie účinku Baldachýn povrchu a postupnej zmene veľkosť oddielu, štrukturálne návrhár používané forme vnútorná kostra vykonávať lúč prvý, a potom vykonať tanier mimo nosníka, ktorý dokonale uvedomil efekt "air Streamer".


xili-centre-aluminum-cladding-canopy.jpg


Silný dážď Baldachýn postupne stúpa od povrchu a zakrivené strechy sa stáva dokonalý prechod medzi budovou a pri zemi, s dynamické sily zodpovedajúcej fasády a krajiny. Baldachýn lejakom rieši funkčných požiadaviek vstupu a výstupu, a tiež zabezpečuje nerušený ohňa prsteň. V rovnakom čase, integruje odvodnenie a osvetlenie v konštrukcii uzla. Tvarom je dobrá vodivosť, ktorá odráža dynamic force výmeny krúžok okolo neho. Nanchang xinli center prízemí priestor v kombinácii s krajině dizajn, zobrazuje sa priateľský otvorený prístup do mesta