Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
Dachangský národný palác - klasické prvky z hliníkového vyrezávaného obloženia panelu Dec 05, 2017

Národný palác Dachang sa učia z miestnej architektonickej kultúry a podstaty výstavby rôznych etnických skupín v Číne, v kombinácii s tradičnou kultúrou a modernými architektonickými technikami, vytvárajú kultúrnu vizitku krajiny.


5.jpg


Vodné systémy Dachang National Palace oddeľujú budovu a okolité miesto. Ktorý tvorí kultúrny ostrov, Celkový tvar znamená "Oriental Pearl", zatiaľ čo hlavná budova je rovnako ako fúzia perly s čínskou kultúrou, mozaika v tejto úrodnej pôde. Hlavná budova je streamer pretekajúci a jasný. Architektonické modelovanie je stručné, nádherné, odrážajúce čínske národy vrátane inovácií a vlastných vylepšení základných hodnôt. V budove okolo kolonádového priestoru symbolizujú 56 národnú jednotu a spoločnú prosperitu.


1.jpg


4.jpg


Tvar vonkajšieho kruhu a vnútorného kruhu je zvláštny, otvory poľa sa postupne znižujú zo spodku na vrchol a konečne fúzia architektonických techník symbolizuje farebnú národnú kultúru v tejto zmesi, znamená jednotu všetkých etnických skupín a spoločné odlievanie svetlej budúcnosti.


2.jpg


3.jpg


Hliníkový vyrezávací obkladový panel je formou umeleckého vyjadrenia pre hliníkové panely z hliníkových obkladov, s hliníkovým panelom, ktorý je prázdny z rôznych umeleckých vzorov, je to nielen dekoratívny efekt a môže odrážať rôzne budovy v mene kultúry.