Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > Novinky > Obsah
Hliník dyha leptanie procesu Sep 11, 2017

Z odmasťovacím → umývanie → kyselina korózii → umývanie → umývanie → alkalickej korózie → umývanie → umývanie → umývanie → umývanie → umývanie → umývanie → oxidácii.

Profily po prvom kyseliny korózii, po alkalickej korózie, ľahká, pred skončením likvidácie. Centrum technológie je kyselina leptanie, mechanické vzor z piesku, atď sú určované kyseliny korózii. Odlišné od alkalické eclipse, najväčšou výhodou kyseliny leptanie je mechanické vzor silnej, z piesku rýchle, nízka spotreba hliníka, zvyčajne 3-5 minút do konca, hliník spotreba je takmer alkalické leptanie 1 / 8-1 / 6.

Však environmentálne problémy acid korózii stále vynikajúci: kyselina tank HF únik toxického plynu a umývacie nádrž znečistenia. Fluoridy sú zvyčajne vysoko toxické a likvidácia je oveľa ťažšie. Navyše po liečbe kyselina leptanie vzhľad tmavé vlasy tmavé, hoci posledné nepretržité alkalických erózie a svetlo, môžete sa rozžiarila niektoré, ale stále veľmi tmavé, ako zvýšiť procesu, ale aj stratili lesk, ktoré tiež potrebujú hliník dyha podnikov s cieľom zlepšiť.

Hliník dyha leptanie procesu účinne zvyšuje efektívnosť výroby hliníka dyha znižuje výrobné náklady na hliník dyha a prináša znečistenie životného prostredia. Preto hliník dyha podniky musíte urobiť potrebné environmentálne ochranné opatrenia, trend dobrý vývoj.