Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Domov > vedomosti > Obsah
Tri princípy obstarávania profilov extrúzie hliníka Sep 11, 2017

Po prvé: veľmi lacné nevyberať

Hliníkové náklady = hliníková spotová cena + extrúzia náklady na spracovanie hliníka + obalové materiály + náklad.

Jedná sa o veľmi transparentné, náklady na hliník sú takmer, výrazne nižšie ako trhové ceny, prvý možný: menšia hmotnosť na meter; druhý: hliníkový ingot je použitie recyklovaného odpadového hliníka; tretie: strata zväčšenia

Po druhé: len vedieť, predaj dodávateľov materiálov si nevyberajú

Pripravte si trochu tovaru, presuňte niekoľko zapojenie Miss, on-line chcete urobiť podporu môže byť otvorená. Títo naši kupujúci sú často zranení. Miss elektroinštalácie väčšinou nevedia, ako používať, vedieť len jednotkovú cenu. Ako používať na uspokojenie potrieb zákazníkov; ako dosiahnuť čo najlepšiu nákladovú efektívnosť; na rôznych stránkach je tým najlepší spôsob pripojenia.

Po tretie: výber výrobcov dodávateľov hliníka

Výrobcovia-orientovaní dodávatelia hliníka, sú všeobecne zainteresované v tomto odvetví viac ako 5 rokov, ich vlastných užívateľov, majú bohaté praktické skúsenosti, kvalita a výkonnosť produktu sú veľmi dobré pochopenie a majstrovstvá, odporučí príslušné Zákazníci potrebujú lepšiu hodnotu za peniaze výrobky, vyberte pohodlné a praktické príslušenstvo.

Priemyselný hliník je široko používaný v širokej škále všestrannosti, je šetrný k životnému prostrediu, ľahká montáž a demontáž, šetrí čas a dlhá životnosť je známa. Priemyselné hliníkové profily, špecifikácie, vhodné pre všetky typy mechanických zariadení; bez zvárania, ľahko nastaviteľná veľkosť, jednoduchá výmena štruktúry; požiadavky na rozmerové tolerancie prísne požiadavky na vysokú povrchovú úpravu; montážne práce pohodlné a efektívne, vysoká produktivita.

Rozsah použitia: výrobné linky, obslužný stôl potrubia, kancelárske priečky, obrazovky, priemyselné ploty a rôzne konštrukcie, stojan na stojany, police, mechanické kryty proti prachu atď.