Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Mramorový efekt hliníkový obkladový panel

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: zvyčajne 1,5-3,0 mm

Povrchová úprava: ošetrenie mramorového efektu

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Vyšetrovanie

  • Podrobnosti o produkte

Kamenný vzor z hliníkového panelu s mramorovými materiálmi má vodoodpudivosť a odolnosť voči korózii voči rôznym chemickým rozpúšťadlám. Má vysokú požiarnu odolnosť, takže požiar nebude pri spaľovaní vytvárať toxické plyny. Štruktúra mramorového efektu Hliníkové obkladové panely je stabilná, samočistiaca je silná a má diverzifikáciu farieb.

Kamenný vzor hliníkových panelových výrobkov "vzorkovanie povrchových kameňov je veľmi reálne, má bohatú štruktúru kameňa, účinok je realistickejší. A existuje veľa povrchových kamenných vzorov, môžete si vybrať ten štýl, ktorý sa vám páči v existujúcich kamenných linkách, alebo poskytnúť nové vzory vzorov, aby ste vytvorili krásnejší štýl. Jeho povrchový lesk je vysoký, hladká doska nečistí olej, ľahko sa čistí.

Efekt z hliníkového plášťa má odolnosť proti vode a odolnosť voči korózii voči akémukoľvek chemickému rozpúšťadlu. Zdá sa, že jedovatý plyn nie je oheň odolný. Je to múdre použitie, pretože má vysokú stabilitu, samočistiaci charakter a rôzne farby. V porovnaní so skutočným mramorovým kameňom sú hliníkové obkladové panely z mramorového efektu viac modelované a ľahko inštalovateľné, ako aj s ľahkou, dobrou tuhosťou, vysokou pevnosťou, dobrou odolnosťou proti plameňom, splňujú požiadavky na požiar a ďalšie charakteristiky. Stále viac dizajnérov sa rozhodlo pre prvú voľbu.


1, pop nýt Efekt z mramoru Hliníkový obkladový panel 1.jpg

2, Alum bracket

3, Pena

4, Hliníkový obkladový panel

5, Samoreznú skrutku

6, tmel

7, štvorhranná oceľová rúrka

8, Angel slečna

9, Nastavte skrutky

10, Rozširujúca skrutka


Efekt z mramoru Hliníkový obkladový panel 2.jpg


仿石纹 (1).jpg仿 石 (2)11 我们 的 工厂 标题Hot Tags: mramorový efekt hliníkový obkladový panel, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, citát, prispôsobené
Súvisiace produkty
  • Vyšetrovanie