Kontaktujte nás

Tel: +86-20-81716752

Faxovanie: +86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-mail:Cathy001@gdbahe.com

Pridať: Stavebné 51, 1850 Chuangyi záhradná č. 200 East Fangcun Avenue, Liwan District, Guangzhou, Čína

Perforovaný systém Woodgrain Acoustical Honeycomb Ceiling System

miesto pôvodu: Čína
voštinové jadro: hliník
hrúbka: 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ...
povrchová úprava: PVDF farba, práškové lakovanie, drevné zrno, kamenné zrno, anodizované

Vyšetrovanie

  • Podrobnosti o produkte

Dierovaný hliníkový plástový panel ako kompozitný výrobok pri použití architektonickej výzdoby, aby sa dosiahol efekt zvukovej a hlukovej redukcie, panel sa spracováva do dierky plus vrstvy materiálu absorbujúceho zvuk a potom cez kompozitnú technológiu do bytia.

Objem materiálu voštinového jadra perforovanej hliníkovej voštinovej dosky je len 1% až 3%. Zvyšok priestoru je vzduch v uzavretom stave hliníkovej dosky a voštinovej štruktúry. Vzhľadom na zvukovú izoláciu je tepelná izolácia dokonalejší ako akýkoľvek pevný materiál, takže hliníkový plást panel má dobrú zvukovú izoláciu a tepelnú izoláciu. Spodné panely voštinových panelov môžu prijať rôzne materiály podľa rôznych požiadaviek, ako sú hliníkové panely, panely odolné voči korózii, farebné oceľové panely a prírodný kameň. Perforované hliníkové Honeycomb Panel vedcov cez úľ hĺbkovej štúdie a zistil, že šesťhranné vrtu voštinovej konštrukcie je veľmi vysoká pevnosť, hmotnosť je ľahká, takže viac a viac projektov aplikuje hliníkové plástové plátno.

Hot Tags: perforovaný woodgrain akustický hliníkový voštinový stropný systém, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, ponuka, prispôsobené
Súvisiace produkty
  • Vyšetrovanie